VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH     LUXUSNI DLAZBA.CZ

Jsme dodavatelé unikátní španělské ručně sypané cementové neglazované dlažby, originální původní historické dlažby a také ručně vyráběných replik. Záchranu historických dlažeb považujeme za svou povinnost, neboť snaha o zachování hodnot a předání kousku historie budoucím generacím je naší prioritou. Historická dekorativní dlažba se v poslední době stala modním hitem a samozřejmě je nezbytná pro rekonstrukce historických objektů. Historická dlažba je dlažba vyjímečná, která neztrácí svou hodnotu, v žádném případě se nejedná o lacinou strojově vyráběnou imitaci retro dlažby s natištěným secesním vzorem z běžné nabídky, která nemá nic společného s kvalitní ruční výrobou a tradicí. Naše dlažba je dlažba s duší - originální, unikátní a luxusní. Je to lifestylová dlažba pro toho, kdo zná a umí ocenit skutečnou historickou hodnotu této starožitné dlažby. Investice do starožitné dlažby, je investicí do budoucna, neboť tak jako i ostatní starožitnosti, tak ani historická dlažba neztrácí svou hodnotu, ale naopak. A tohle náš zákazník ví. Náš typický zákazník je výrazná a vyzrálá osobnost s vyhraněným vkusem, jeho největší devizou je pokora, respekt, úcta a obdiv k historii a tradici, nehledá to co mají ostatní, on chce originál. Rekonstrukce starého domu, činžovního  domu, pavlačového domu, bytu v činžáku, tam všude najde historická dlažba své uplatnění. Dříve se tyto historické dlažby se secesní vzorem hojně používaly ve starých vilách, jako dlažba do kuchyně, obývacího pokoje, jídelny, koupelny, haly, chodby..., takže jsou vhodné pro rekonstrukci prvorepublikové vily, historické vily, secesní vily, činžovní vily, měšťanského domu, lázeňského domu, lázní, nemocnice. Samozřejmě rekonstrukce muzea, nádraží, divadla, školy, obecního úřadu,  pošty, kostela se bez historické dlažby neobejde. Také se historická dlažba používá při rekonstrukci zámku, hradu, pasáže, výstaviště. Dále pak rekonstrukce  hotelu, restaurace, baru, kavárny, vinárny.  Ale i rekostrukce chalupy, statku, mlýna, venkovského sídla, atd... jedná se o dlažby běžně schvalované památkáři pro památkově chráněné historické budovy.     

HISTORICKÁ DLAŽBA: Naše historická ornamentální dlažba pochází z rekonstrukcí Španělských starých vil, činžovních domů, restaurací, barů, vinoték, hotelů, lázní, škol, nádřaží, pošt, muzeí a jiných historických budov. Některé tyto původní historické dlažby jsou i více jak 100 let staré a všechny tyto dlažby byly vyrobeny ručně, takže každá dlaždice je originál. Historická dlažba je vhodná při rekonstrukci do staré secesní vily, činžovního domu, historické budovy, památkově chráněného objektu. Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi odolnou dlažbu, tak je vhodná i např. jako dlažba do restaurace, baru, hotelu, kavárny, vinárny, obchodu, banky, obchodního centra, nádraží, školy, ale také jako velmi nadčasová lifestylová podlaha do moderního interiéru. Tato dlažba je moderní do obývacího pokoje,  kuchyně, koupelny, ložnice. Historická secesní dlažba je posledním trendem v moderním designu.Unikátní krása a exkluzivita těchto luxusních historických dlažeb dokazuje vybraný vkus svého majitele. Kombinace tradiční historické dlažby a moderního interiéru je absolutním hitem, je to nadčasové umění v shabby chic stylu, které vytváří originální lifestylový interiér s půvabem a duchem dávných časů.

RETRO DLAŽBA - REPLIKY HISTORICKÉ DLAŽBY: Dovolujeme si Vám také nabídnout španělské repliky historických dlažeb. Repliky jsou ručně vyráběné stejně jako před dávnými časy původní technologií v malé španělské manufaktuře, jsou důkladně probarvené cca do hloubky 1cm, to zaručuje více jak 100 letou životnost dekoru, což dokazují i naše historické dlažby. Samozřejmě, že si můžete vybrat barvy z našeho vzorníku a my Vám necháme vyrobit dlažbu přesně podle Vašeho přání.  Repliky historických dlažeb jsou díky neomezenému  množství ideální alternativou při rekonstrukci staré dlažby v historických objektech, při rekonstrukci činžovního domu, muzea, nádraží, divadla, školy, obecního úřadu, pasáže, lázní, staré vily, hotelu, restaurace, kavárny,... a samozřejmě pro všechny jenž milují kouzlo a šarm starých dlaždic, ale omezené množství skutečně starých historických dlažeb, jim neumožňuje splnit jejich sny. Repliky historických dlažeb se používají na rekonstrukci historických památkově chráněných objektů např: dlažba do historického domu, dlažba do zámku, dlažba do kostela a jiných církevních staveb, dlažba do muzea,dlažba do obecního domu, dlažba na schodiště a podestu v činžáku, dlažba do  sálu a předsálí divadla, dlažba na nádraží, dlažba do  městského úřadu,  dlažba do činžovního domu, dlažba do venkovského sídla, dlažba do mlýna, dlažba na statek, dlažba na chalupu... Dále jsou repliky historických dlažeb velmi vhodné a reprezentativní jako zátěžová dlažba pro nové projekty  jako např:  dlažba do obchodního centra, dlažba do  úřadu, dlažba do banky, dlažba do  školy, dlažba do restaurace, dlažba do  hotelu, dlažba do  baru, dlažba do  obchodu,...Je samozřejmostí použití retro dlažby také jako dlažba do  kuchyně ,nebo obklad za kuchyňskou linku, jako dlažba do koupelny, obklad do koupelny, dlažbu do chodby, dlažbu na terasu, dlažbu do zimní zahrady, dlažbu na chalupu, atd. Jednotlivé vzory lze kombinovat s jednobarevnými dlaždicemi a obrubou, nebo si můžete dlaždice namixovat  a vytvořit si originální a unikátní podlahu. Fantazii se meze nekladou a u nás máte volnou ruku. Pokud se Vám líbí mix dlaždic, můžete k tomu použít naši tabulku, kde si jednotlivé modely můžete nakombinovat dle vlastní fantazie nebo přijet k nám do skladu a vytvořit si mix na místě.

 

Krása těchto luxusních dlažeb vynikne v každém interiéru. Kombinace starého a nového  tzv. shabby chic styl je nejnovější trend v moderním designu, je to nadčasové umění, které vytváří hloubku interiéru, přináší příběh, půvab a ducha dávných časů. 

 

MÁTE-LI JAKÝKOLI DOTAZ, POTŘEBUJETE PORADIT. NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT, RÁDI VÁM POMŮŽEME.